вул. Втіха 16, м. Львів

пн-пт з 10:00 до 19:00

Друк на виробах


З Laser House ви можете легко персоналізувати текстильні вироби зробити друк на чашках, термосах, брендування худі чи принт на сумці. Замовляйте повсякденний одяг, спортивний одяг, робочий одяг чи інші вироби з власним зображенням і виглядайте стильно.
Ми пропонуємо друк на безліч модних варіантах одягу, таких як толстовки, худі, футболки, поло, безрукавки, кепки, фартухи, які ідеально підходять для корпоративного, індивідуального чи клубного застосування. Надрукуйте назву або логотип своєї компанії на повсякденних текстильних виробах і приверніть увагу до себе та свого бренду.
Ви можете одягнути себе або своїх співробітників у повсякденні футболки поло. Вибирайте між повнокольоровим друком і монохромним, розташованим в будь якому місці на футболці поло, худі чи безрукавці. Класикою одягу для друку є і залишиться футболка. Незалежно від того, чи хочете ви білу чи кольорову футболку з круглим вирізом чи V-подібним вирізом – ви можете роздрукувати свою рекламу на наших футболках у повному кольорі та подарувати її жінкам, чоловікам чи дітям. Високоякісний текстильний принт надає вашому зображенню необхідну глибину кольору і надовго залишиться яскравим.
Також з Laser House Ви зможете забрендувати робочий одяг. Це можуть бути комбінезони, робочі штани чи робочі куртки - з нами ви можете відповідним чином укомплектувати співробітників вашого будівельного майданчика, вашої малярної компанії або садової майстерні. Наші попереджувальні жилети для друку жовтого або оранжевого кольору із світловідбиваючими елементами забезпечуть хорошу видимість ваших співробітників і додають безпеки.